Ubezpieczenie autocasco na miarę potrzeb?

Ubezpiecznie autocasco samochodu
Ubezpiecznie autocasco samochodu

Słow o ubezpieczeniach

W powszechnej opinii panuje przekonanie, że ubezpieczenie autocasco to luksus zarezerwowany dla osób, których zarobki znacząco wykraczają poza średnią krajową. Tymczasem praktyka pokazuje, że skuteczna ochrona samochodu nie musi kosztować majątku. Jak zatem wybierać polisę, żeby nie przepłacić?

Na wstępie warto zaznaczyć, że nie można mówić o jednym AC. W przypadku różnych towarzystw ubezpieczeniowych, polisa autocasco może oferować bardzo odmienny stopień ochrony, warto brać to pod uwagę. Jaka oferta będzie zatem najlepsza? To bardzo proste – taka, która została uszyta na miarę.

AC na miarę potrzeb? Czemu nie!

Ubezpieczenie autocasco przez Internet już samo w sobie jest znacznie tańsze od polis oferowanych w punktach naziemnych, jednak koszty można obniżyć w jeszcze większym stopniu. Niektóre firmy oferują możliwość konfiguracji zakresu ochrony – kierowca wybiera wyłącznie te zdarzenia, które są najbardziej prawdopodobne, lub których obawia się w największym stopniu. To właśnie jest najlepsze AC samochodu – szyte na miarę potrzeb.

Czytaj więcej na: http://rachunki.pl

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*