Ubezpieczenie pojazdu w pigułce

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe. W tej sprawie nie mamy innego wyboru, jak tylko ubezpieczyć się w korzystnej dla nas firmie. Oferty warto porównywać. Bo jeśli chodzi o towarzystwa ubezpieczeniowe, to stosują one odmienne cenniki. Jeśli nie wystarcza nam samo oc, możemy pomyśleć o wyborze dodatkowego dobrowolnego już ubezpieczenia.

Dobrowolne autocasco

Będąc sprawcą kolizji to my pokrywamy koszty naprawy. Jeśli chcemy uniknąć wysokich kosztów, dobrze jest wykupić ubezpieczenie AC. Jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, to są one drogie, ale niezwykle przydatne w razie poważnych kłopotów. Gwarantują spokój.

NNW – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie nnw to dodatkowe ubezpieczenie, zupełnie dobrowolne. Czy potrzebne? Chroni nie tylko kierowcę ubezpieczonego pojazdu, ale też pasażerów. Kwota tego ubezpieczenia jest uwarunkowana jego zakresem. Im jest on szerszy, tym stawka wyższa. O potrzebie ubezpieczenia NNW należy zdecydować osobiście. Decyzja zależna w tym wypadku będzie od tego, w jaki sposób korzystamy z samochodu. Jeśli jeździmy każdego dnia, często podróżujemy z rodziną – NNW z całą pewnością będzie bardzo dobrym zabezpieczeniem.

Najlepsze oferty ubezpieczeń

Należy pamiętać, że ubezpieczenie dodatkowe dobre dla znajomego, nie musi być korzystne dla nas. Ubezpieczenia wybiera się indywidualnie. Im dokładniejsze sprawdzenie ofert pod kątem oczekiwań, tym większe zadowolenie z produktu.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*